KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12144142
nr 1214 4142
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Signerad. Häst. Olja på pannå, 60x42
Utrop:
600 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:56:59
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg